12. Teresa Rudowicz - Kompozycja, 1992

    Tadeusz Dominik
    - Kompozycja ,

    Victor Vasarely
    - Linéares, 1973,

Nr katalogowy: 12

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Kompozycja, 1992

technika mieszana, płótno / 67 x 48 cm
sygn. na odwrocie: TERESA / RUDOWICZ / ‘92

Cena wywoławcza:
3 000 zł
701 EUR
790 USD

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł
1 169 - 1 870 EUR
1 316 - 2 106 USD

5 000 zł
1 169 EUR
1 316 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 18 października godz. 18.00
Koniec: 27 października godz. 12.00