19. Włodzimierz Pawlak - Notatka o sztuce 1/I, 2017

    Ryszard Winiarski
    - Chance in game 5x5 for 3, 1999,

Nr katalogowy: 19

Włodzimierz Pawlak (1957)
Notatka o sztuce 1/I, 2017

olej, płótno / 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie WŁODZIMIERZ PAWLAK NOTATKA O SZTUCE 1/I 33x24 2017

Cena wywoławcza:
3 000 zł
701 EUR
790 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 169 - 1 402 EUR
1 316 - 1 579 USD

3 500 zł
818 EUR
922 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 18 października godz. 18.00
Koniec: 27 października godz. 12.00