3. Jan Lebenstein - L'Apogée (Apogeum), 1972

    Tadeusz Kantor
    - Charleville, 1988,

    Jan Lebenstein
    - Strasbourg St. Denis (Bylwar St. Denis), 1972,

Lebenstein [katalog wystawy], wyd. Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Wrocław, 1977

Nr katalogowy: 3

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
L'Apogée (Apogeum), 1972

litografia barwna, papier / 50 x 35 xm
sygn. ołówkiem l.d: Lebenstein 21/100

Cena wywoławcza:
1 000 zł
234 EUR
260 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 4 grudnia godz. 11.00
Koniec: 12 grudnia godz. 12.00