14. Zygmunt Menkes - Portret Ericha Cochna, 1936
Proweniencja
USA, kolekcja Toma Podla
Nr katalogowy: 14
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Portret Ericha Cochna, 1936
olej, płótno / 92 x 71,5 cm
sygn. p.g.: Menkes 36
- Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 729 EUR
7 592 USD
- Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 121 - 9 281 EUR
9 163 - 10 472 USD
32 000 zł
7 425 EUR
8 377 USD
Old Masters - review z oferty galerii
4 lutego 2020 r. godz. 19.00
22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.