49. Adolf Mosengel - Nad alpejskim jeziorem, 1875

    Wojciech Weiss
    - Pejzaż ze snopkami,

    Alfred Aberdam
    - Pejzaż ,

Adolf Mosengel - niemiecki malarz-pejzażysta – studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie, następnie w Genewie u A.Calama oraz w Paryżu. Stale mieszkał i działał w Hamburgu. Obok malarstwa zajmował się grafiką.

Nr katalogowy: 49

Adolf Mosengel (1837 - 1885)
Nad alpejskim jeziorem, 1875

olej, płótno / 45,5 x 72,5 cm
sygn. p.d. A.Mosengel.1875

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 785 EUR
3 142 USD

Estymacja:
15 000 - 17 000 zł
3 481 - 3 945 EUR
3 927 - 4 451 USD

14 000 zł*
3 249 EUR
3 665 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.