61. Ignacy Zygmuntowicz - Sanna

    Eugeniusz Eibisch
    - Martwa natura z kwiatami,

    Bolesław Biegas
    - Potwierdzenie miłości, ok. 1924 - 1925,

Proweniencja

Kolekcja prywatna, Polska

Nr katalogowy: 61

Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
Sanna

olej, tektura / 40 x 50 cm
sygn. p.d.: Zygmuntowicz

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 833 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł ●
1 857 - 2 089 EUR
2 095 - 2 357 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.