27. Wiktor Korecki - Pejzaż zimowy
Nr katalogowy: 27
Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Pejzaż zimowy
olej, płótno / 60 x 90 cm
sygn. p.d.: Wiktor Korecki
- Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 161 - 1 625 EUR
1 270 - 1 777 USD
15 000 zł
3 481 EUR
3 808 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020
17 marca 2020. godz. 19.00
28 lutego - 17 marca 2020 r.