34. Zygmunt Menkes - Portret Juliana Tuwima
Proweniencja
Gdańsk, kolekcja prywatna
Dąbrowska A., Język polski, wyd. Dolnośląskie, Wrocław 1998, s.239
Nr katalogowy: 34
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Portret Juliana Tuwima
olej, płótno / 63,5 x 53,5 cm
na odwrocie częściowo zachowana nalepka: Towarzystw (…) oraz numer depozytowy: 338
- Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 961 - 8 121 EUR
7 615 - 8 884 USD
32 000 zł
7 425 EUR
8 122 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020
17 marca 2020. godz. 19.00
28 lutego - 17 marca 2020 r.