9. Erno Erb - Park Stryjski we Lwowie, ok. 1920

    Wincenty Wodzinowski
    - Kobieta sprzedająca gazety, 1907 ,

    Bronisława Rychter-Janowska
    - Dwór o zachodzie słońca, 1920,

Proweniencja

Gdańsk, kolekcja prywatna

Agra Art, aukcja 08.06.1997, poz. 47

Nr katalogowy: 9

Erno Erb (1890 - 1943)
Park Stryjski we Lwowie, ok. 1920

olej, tektura / 62 x 38,5 cm
sygn. l.d.: E Erb

Estymacja:
17 000 - 20 000 zł
3 829 - 4 505 EUR
4 208 - 4 951 USD

19 000 zł
4 280 EUR
4 703 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.