17. Zofia Stryjeńska - W blasku księżyca

    Artysta nieokreślony (Szkoła Zakopiańska)
    - Siewca, lata 30. XX w.,

    Józef Kidoń
    - Portret damy w kapeluszu, przed 1939,

Nr katalogowy: 17

Zofia Stryjeńska (1891 - 1976)
W blasku księżyca

olej, płyta / 44 x 58 cm w świetle oprawy
sygn. z prawej strony: Z. STRYJEŃSKA

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 870 - 11 087 EUR
10 417 - 13 021 USD

70 000 zł
15 522 EUR
18 230 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67