18. Józef Kidoń - Portret damy w kapeluszu, przed 1939

    Zofia Stryjeńska
    - W blasku księżyca,

    Wojciech Weiss
    - Akt z kwiatami, lata 40.,

Proweniencja

Rzym, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 18

Józef Kidoń (1890 - 1968)
Portret damy w kapeluszu, przed 1939

pastel, tektura / 49,7 x 69 cm
sygn.p.d.: Kidoń, na odwrociu pieczęć składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł ●
1 331 - 1 774 EUR
1 563 - 2 084 USD

12 000 zł
2 661 EUR
3 125 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67