31. Cybis Hanna Rudzka - Kwiaty

    Mojżesz Kisling
    - Kobieta w czerwieni,

    Bernard Frydrysiak
    - Autoportret, 1935,

Nr katalogowy: 31

Cybis Hanna Rudzka
Kwiaty

olej, karton / 55 x 50 cm
sygn. p.d.: H. Rudzka C., na odwrocie ołówkiem: Cybisowa

Estymacja:
10 000 - 14 000 zł ●
2 218 - 3 105 EUR
2 605 - 3 646 USD

14 000 zł
3 105 EUR
3 646 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67