39. Aleksander Kobzdej - Szczelina wypełniona Nr. 10, 1970

    Aleksander Kobzdej
    - Kompozycja, 1959,

    Rajmund Ziemski
    - Pejzaż, 1955-68,

Proweniencja

Desa, aukcja 30.11.2017, poz. 18
Berlin, Bezirksamt Charlottenburg
USA, kolekcja prywatna

Bydgoszcz, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego, Sztuka Współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, 2018

Sztuka Współczesna z kolekcji Wojciecha Fibaka, wyd. Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz 2018, s. 151

Nr katalogowy: 39

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Szczelina wypełniona Nr. 10, 1970

tech. mieszana / 100 x 80 cm
sygn. na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1970 Szczelina wypełniona No 10 100 x 80, na odwrociu wskazówka montażowa oraz papierowa nalepka wywozowa

Estymacja:
100 000 - 130 000 zł ●
22 173 - 28 825 EUR
26 042 - 33 855 USD

90 000 zł
19 956 EUR
23 438 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67