43. Bronisław Kierzkowski - Kompozycja fakturowa, 1958

    Alfred Lenica
    - Płodność słońca, 1968,

    Tadeusz Brzozowski
    - Pątnice,1979,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna

Bydgoszcz, Galeria Sztuki Nowoczesnej, Sztuka współczesna z kolekcji W. Fibaka, 23.06–26.08.2018

Sztuka współczesna z kolekcji W. Fibaka [katalog wystawy], Muzeum Okręgowe im. L. Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, 2018, str. 137
Nowe obrazy. Kolekcja Olgi i Wojciecha Fibaków, Galeria Fibak, Warszawa 2010, s. 106

Nr katalogowy: 43

Bronisław Kierzkowski (1924 - 1993)
Kompozycja fakturowa, 1958

tech. własna / 68 x 80 cm
sygn. na odwrocie: KOMPOZYCJA FAKTUROWA BRONISŁAW KIERZKOWSKI WARSZAWA

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
13 304 - 17 739 EUR
15 625 - 20 834 USD

42 000 zł*
9 313 EUR
10 938 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67