45. Lech Kunka - Abstrakcja

    Tadeusz Brzozowski
    - Pątnice,1979,

    Judyta Sobel
    - Martwa natura, 1960,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna (zakup w Domu Aukcyjnym Rempex)

Nr katalogowy: 45

Lech Kunka (1920 - 1978)
Abstrakcja

olej, płótno / 48 x 69,5 cm
sygn.z prawej strony: L.Kunka

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł ●
1 331 - 1 553 EUR
1 563 - 1 823 USD

10 000 zł
2 218 EUR
2 605 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67