69. Jerzy Nowosielski - Półakt, 1975

    Magdalena Abakanowicz
    - Bez tytułu z cyklu „Twarze nie będące portretami", 1983,

    - Plaża, 1983,

Proweniencja

Desa, aukcja 05.12.2019, poz.308
Berno, dom aukcyjny Dobiaschofsky, 2016

Poznań, BWA Arsenał, wystawa indywidualna, sierpień-wrzesień 1976

Nr katalogowy: 69

Półakt, 1975

olej, płótno / 70 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrociu: I 1975 JERZY NOWOSIELSKI POLIMERY, na odwrociu na krośnie stempel wywozowy, na blejtramie nalepka z domu aukcyjnego Dobiaschofsky oraz nalepka z opisem pracy

Estymacja:
140 000 - 180 000 zł ●
31 043 - 39 912 EUR
36 459 - 46 875 USD

145 000 zł
32 151 EUR
37 761 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67