73. Stefan Gierowski - Ob DCCLXVIII, 2000

    Jan Tarasin
    - Przedmioty policzone, 1977,

    Kajetan Sosnowski
    - Z cyklu Interwencje, 1981,

Poznań, Galeria Piekary, Stefan Gierowski 200 x 135, 18.02.-18.03.2003

Nr katalogowy: 73

Stefan Gierowski (1925)
Ob DCCLXVIII, 2000

olej, płótno / 200 x 135 cm
sygn. na odwrocie: S.gierowski Ob DCCLXVIII

Estymacja:
180 000 - 250 000 zł ●
39 912 - 55 433 EUR
46 875 - 65 105 USD

220 000 zł
48 781 EUR
57 292 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67