79. Piotr Młodożeniec - Przejście, 1989

    Jan Dobkowski
    - Embrion chce żyć, 1969,

    Marek Sobczyk
    - Serwetniki rzeczy, 1991-1993,

Nr katalogowy: 79

Piotr Młodożeniec (1956)
Przejście, 1989

olej, płótno / 137 x 102 cm
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: P M 89 [obok ideogram człowieka] sygn. na odwrocie: przejście P. MŁODOŻENIEC' 89 ol/pł oraz nalepka Galerii Ambiente

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 774 - 2 218 EUR
2 084 - 2 605 USD

7 000 zł
1 553 EUR
1 823 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67