81. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 02 XII, 2019

    Marek Sobczyk
    - Serwetniki rzeczy, 1991-1993,

    Andrzej Paruzel
    - Piękna, Krucza i trochę dalej,

Nr katalogowy: 81

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 02 XII, 2019

olej, płótno / 70 x 55 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK 02 XII- 70x55 2019

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 544 - 6 652 EUR
6 511 - 7 813 USD

22 000 zł
4 879 EUR
5 730 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67