73. Halina Wrzeszczyńska - Konfiguracja dwupunktowa peryferyczna, 1973

    Richard Anuszkiewicz
    - Red to Blue Portal, 1977,

    Danuta Lewandowska
    - Nr 5, 1975,

Nr katalogowy: 73

Halina Wrzeszczyńska (1929 - 2018)
Konfiguracja dwupunktowa peryferyczna, 1973

olej, płótno / 80 x 80 cm
sygn. p.d.: HWrzeszczyńska oraz na odwrocie: „Konfiguracja dwupunktowa peryferyczna"/1973 r. 80x80 - olej Halina Wrzeszczyńska

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 790 - 2 238 EUR
2 123 - 2 653 USD

16 000 zł
3 580 EUR
4 245 USD