47. Damian Nieroda - Melodramat, 2012

    Adam Oroń
    - Interrogators, 2016,

    Bartosz Hardyś
    - Bez tytułu, 2012,

W 2004 r., podjął studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. W 2005 r. rozpoczął naukę na ASP w Krakowie (kierunek: Malarstwo) w pracowni Prof. Jacka Waltosia. Dyplom pt. „Smętarze” obronił w 2011. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, instalacją. Mieszka w Krakowie. Wystawy: -wystawa z cyklu Mistrz i uczniowie z Prof. J. Waltosiem, Galeria POD-NAD, Tarnowskie Góry, 2009 -wystawa indywidualna, Dom Kultury Sokół, Strzyżów, 2011 -wystawa rysunku „Harenda”, Galeria PWST, Kraków, 2011 -wystawa w ramach konkursu „Promocje”, Galeria Sztuki, Legnica, 2012.

Nr katalogowy: 47

Damian Nieroda (1985)
Melodramat, 2012

olej, płótno / 80 x 80 cm

Estymacja:
1 500 - 1 800 zł ●
335 - 401 EUR
410 - 492 USD

2 000 zł
446 EUR
547 USD

Aukcja Sztuki Nowej – Feel Good Art

26 stycznia godz. 19.00

12 stycznia – 26 stycznia