30. Fryderyk Pautsch - Portret kobiety

    Olga Boznańska
    - Portret Henryki Marii Kurnatowskiej, 1913,

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż zimowy,

Proweniencja

Nr katalogowy: 30

Fryderyk Pautsch (1877 - 1950)
Portret kobiety

olej, płótno / 97 x 72 cm
sygn. p.d.: FPautsch

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 465 - 5 581 EUR
5 391 - 6 739 USD