101. Maksymilian Novak-Zempliński - Bez tytułu z cyklu Spatium, 2005

    Ryszard Waśko
    - Apart 5, 2014,

    Alicja Karska, Aleksandra Went
    - Z serii Ebru, 2014,

Mapa snów o Tobie, Narodowe Centrum Kultury, Warszawa 2015

Nr katalogowy: 101

Maksymilian Novak-Zempliński (1974)
Bez tytułu z cyklu Spatium, 2005

olej, deska / 142 x 185 cm
sygn. p.d.: monogramem
na odwrocie Maksymilian Novak-Zempliński 2005 1. Życze Wam Dużo Szczęścia Pomyślności Abyście z łatwością znajdywali światło na drodze życia lipiec 2005 MNZ

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
15 625 - 20 090 EUR
18 868 - 24 259 USD