4. Tadeusz Styka - Portret blondynki

    August von Brandis
    - Sala pałacowa, ok. 1935,

    Władysław Skoczylas
    - Ogród Luksemburski, 1910-11,

Proweniencja

Wielka Brytania, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 4

Tadeusz Styka (1889 - 1954)
Portret blondynki

olej, tektura / 60 x 44 cm
sygn. l.d.: TADE. STYKA

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
13 216 - 17 622 EUR
16 043 - 21 391 USD

65 000 zł
14 318 EUR
17 380 USD