10. Adam Setkowicz - Zaprzęg zimowy, 1900

    Juliusz Kossak
    - Dwóch jeźdźców, 1893,

    Tadeusz Popiel
    - Branki w Jasyrze, ok. 1887,

Proweniencja

Nr katalogowy: 10

Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Zaprzęg zimowy, 1900

olej, płótno / 60 x 99,5 cm
sygn. p.d.: A. Setkowicz 900

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 304 - 4 406 EUR
4 011 - 5 348 USD

13 000 zł
2 864 EUR
3 476 USD