30. Stefan Filipkiewicz - Ogród

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż górski,

    Konstanty Mackiewicz
    - Nokturn paryski,

Rzeszów, Muzeum Okręgowe, Trwaj naturo. Jesteś piękna!, 01-10.2020

Rudzka-Marmaj D., Trwaj naturo. Jesteś piękna!, Muzeum Okręgowe, Rzeszów 2020, il. 13, s. 22

Nr katalogowy: 30

Stefan Filipkiewicz (1879 - 1944)
Ogród

olej, płótno / 55 x 65 cm
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł
3 304 - 5 507 EUR
4 011 - 6 685 USD

26 000 zł
5 727 EUR
6 952 USD