38. Zygmunt Menkes - Kobieta w fotelu, przed 1950
Proweniencja
USA, kolekcja prywatna
Nowy Jork, Tepper Galleries (2002)
Nowy Jork (Riverdale), kolekcja Ireny Stern
własność artysty
Nowy Jork, National Accademie Galeries, Audubon Artists 8th Annual Exhibition, 27.04-17.05.1950
Nr katalogowy: 38
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kobieta w fotelu, przed 1950
olej, płótno / 96,7 x 76 cm
sygn. p.d.: Menkes
na odwrocie etykieta wystawowa National Academy Galleries z Nowego Jorku
- Estymacja:
120 000 - 160 000 zł ●
26 432 - 35 243 EUR
32 086 - 42 781 USD
115 000 zł*
25 331 EUR
30 749 USD