58. Hanna Kali-Weynerowska - Fernando, lata 50. XX w.

    Lech Kunka
    - Kompozycja, 1949 ,

    Eugeniusz Geppert
    - Kompozycja, 1965,

Proweniencja

Hill Auction Gallery, aukcja 31.07.2019, poz. 0425
USA, kolekcja prywatna
Nowy Jork, Gallery 63

Nowy Jork, Gallery 63, Kali (wystawa indywidualna), 04.-05.1963

Kali [katalog wystawy], wyd. Gallery 63 Inc., Nowy Jork 1963

Nr katalogowy: 58

Hanna Kali-Weynerowska (1918 - 1998)
Fernando, lata 50. XX w.

tech. mieszana, płótno / 71 x 178 cm
sygn. p.g.: Kali
na odwrocie papierowa etykieta z tytułem oraz nalepka wystawowa z Gallery 63 (Nowy Jork/Rzym) z opisem pracy

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 710 - 9 912 EUR
9 359 - 12 033 USD

30 000 zł
6 608 EUR
8 022 USD