64. Richard Anuszkiewicz - Triangulated Orange, 1977

    Halina Wrzeszczyńska
    - Ruch Elipsoidy w świetle i cieniu, 1968,

    Julian Stańczak
    - Fala w kolorze czerwonym i niebieskim, 1969,

Proweniencja

Nr katalogowy: 64

Richard Anuszkiewicz (1930)
Triangulated Orange, 1977

akryl, szablon, płyta / 213 x 121,5 cm
sygn. p.d.: ANUSZKIEWICZ 32/56 1977
na odwrocie pieczęć z monogramem autorskim oraz pieczęć: ©RICHARD ANUSZKIEWICZ – 1977 z numerem 23

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł ●
8 811 - 11 014 EUR
10 696 - 13 369 USD

48 000 zł
10 573 EUR
12 835 USD