65. Julian Stańczak - Fala w kolorze czerwonym i niebieskim, 1969

    Richard Anuszkiewicz
    - Triangulated Orange, 1977,

    Wojciech Fangor
    - NJ 8, 1965,

Proweniencja

Auktionshaus an der Ruhr, aukcja 14.11.2020, poz. 230
Niemcy, kolekcja prywatna
Dusseldorf, Galerie Denise Rene - Hans Mayer

Dusseldorf, Galerie Denise Rene - Hans Mayer, Julian Stańczak, 29.05.-08.07.1970

Nr katalogowy: 65

Julian Stańczak (1928 - 2017)
Fala w kolorze czerwonym i niebieskim, 1969

akryl, płyta / 60,5 x 61 cm
sygn. na odwrocie: J. Stańczak 1969
na odwrocie papierowa nalepka Galerie Denise Rene Hans Mayer w Dusseldorfie

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
33 040 - 44 053 EUR
40 107 - 53 476 USD

130 000 zł
28 635 EUR
34 760 USD