92. Jan Chwałczyk - 3.01.85, 1985

    Jan Chwałczyk
    - 5.02.85, 1985,

    Stefan Gierowski
    - Ob. DCCLV, 2000,

Proweniencja

Białystok, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 92

Jan Chwałczyk (1924 - 2018)
3.01.85, 1985

gwasz, papier / 63 x 49 cm
sygn. p.d.: Chwalczyk 3.01.85

Estymacja:
5 000 - 8 000 zł ●
1 102 - 1 763 EUR
1 337 - 2 140 USD

8 000 zł
1 763 EUR
2 140 USD