105. Eugeniusz Markowski - Dwaj, 1987

    Witold Kaczanowski (Witold-K)
    - Bez tytułu z cyklu: Ludzie, 1970 ,

    Jarosław Modzelewski
    - Martwa natura wojskowa, 2002,

Proweniencja

zakup od artysty

Kraków, Galeria Ag, Eugeniusz Markowski. Wystawa malarstwa, 3-25.09.2004

Eugeniusz Markowski. Wystawa malarstwa [katalog wystawy], wyd. Galeria Ag, Kraków 2004, s. nlb.

Nr katalogowy: 105

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
Dwaj, 1987

olej, płótno / 121 x 150 cm
sygn. p.g.: WARSZAWA E. Markowski
opisany na odwrocie: Eug. MARKOWSKI opisany na blejtramie: "DWAJ" Ol. 1987 15.X […]

Estymacja:
100 000 - 140 000 zł ●
22 027 - 30 838 EUR
26 738 - 37 434 USD