112. Andrzej Nowacki - 24.03.2020, 2020

    „OBA" Grzyb Ryszard i Osiowski Marcin
    - Marilyn Monroe - Na plaży, 2002,

    Konrad Jarodzki
    - Mazurkiewiczowi, 1985,

Proweniencja

Nr katalogowy: 112

Andrzej Nowacki (1953)
24.03.2020, 2020

akryl, relief, płyta pilśniowa / 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: 24.03.20 A. NOWACKI 2020

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 710 - 9 912 EUR
9 359 - 12 033 USD

35 000 zł
7 710 EUR
9 359 USD