28. Iwona Polańska-Ziemska - Niezwykła podróż, 1985

    Włodzisław Sier
    - Paradies, 1989,

    Magdalena Abakanowicz
    - Trzy figury kroczące (Vancouver ancestors), 2006,

Proweniencja

Nr katalogowy: 28

Iwona Polańska-Ziemska
Niezwykła podróż, 1985

technika mieszana, surowa przędza / 121 x 141 cm bez frędzli
sygn. na odwrocie na autorskiej metce: Iwona Polańska Ziemska „Niezwykła podróż" 121 x 141 cm technika mieszana sur. przędza 1985 rok

Estymacja:
7 000 - 10 000 zł ●
1 549 - 2 213 EUR
1 838 - 2 625 USD

Aukcja Rzeźba i Obiekty Przestrzenne

28 września 2021 o godz. 19.00

8 - 28 września 2021