106. Łukasz Patelczyk - Turquoise glass, 2020

    Paweł Trybalski
    - Martwa natura z tukanem, 2021,

    Ryszard Waśko
    - Portrait of lost in the Past, 2013,

(ur. 1986 r.) student V roku Wydziału Malarstwa Gdańskiej ASP. Studiuje w pracowni prof. T. Miszkin oraz pracowni intermedialnej prof. W. Czerwonki. Brał udział w zbiorowej wystawie pracowni dyplomowych ASP w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (2010), w wystawie Sztuki Polskich Współczesnych Artystów i Artystek w Galerii Rio 10 w Burgos w Hiszpanii w ramach współpracy między kandydatami do miana Europejskiej Stolicy Kultury 2016 (2011), Enviamed de Polonia, Can Ginebreda w Porqueres w Hiszpanii (2011), wystawie pokonkursowej Artystyczna Podróż Hestii w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie (2011), Międzynarodowym Festiwalu Młodej Sztuki - IFYart" w Słonecznikach/Wilnie/Ejszyszkach na Litwie (2011). Laureat nagrody specjalnej 10 edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii (2011). Jego prace znalazły się na Przeglądzie Młodej Sztuki "Świeża Krew" w Galerii Socato we Wrocławiu (2012).

Nr katalogowy: 106

Łukasz Patelczyk (1986)
Turquoise glass, 2020

olej, płótno / 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: TURQUOISE glass 2020 Łukasz Patelczyk

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 511 - 9 657 EUR
8 496 - 10 923 USD

34 000 zł
7 297 EUR
8 253 USD