9. Mieczysław Szczerbiński - Na krakowskim targu

    Michel Kikoine
    - Widok na wieś, 1948,

    Witold Pruszkowski
    - Zadumana, ok. 1879 (Dziewczyna wiejska),

Nr katalogowy: 9

Mieczysław Szczerbiński (1900 1981)
Na krakowskim targu

olej, tektura / 61 x 92 cm
sygn. p.d.: M. Szczerbiński

Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
1 102 - 1 542 EUR
1 250 - 1 750 USD

5 000 zł
1 102 EUR
1 250 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00