55. Teresa Rudowicz - Informel, 1958

    Jan Ziemski
    - Kipu, 1957,

    Roman Owidzki
    - Kompozycja, 1976,

Proweniencja

Agra-Art, aukcja 09.04.2006, poz. 4

Nr katalogowy: 55

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Informel, 1958

olej, monotypia, papier, płótno / 51,5 x 66,5 cm
sygn. na odwrocie: Teresa Rudowicz Kraków 1958 r.

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
4 406 - 6 608 EUR
5 000 - 7 500 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 marca 2022

15 marca 2022 godz. 19.00

23 luty – 15 marca 2022 r.

pn-pt: 11:00 - 18:00
sob-nd: 11:00 - 15:00