6. Autor Nieokreślony - Dama z motylem i kwiatami róży, ok. 1860

    Aleksander Orłowski
    - Kolekcja prac ze zbiorów krasiczyńskich książąt Sapiehów,
    ok. 1795-1802,

    Jan Styka
    - Chrześcijanie w podziemiach Cyrku, 1904-1911
    (W podziemiach Cyrku),

Proweniencja

Bydgoszcz, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 6

Autor Nieokreślony
Dama z motylem i kwiatami róży, ok. 1860

olej, płótno / 76 x 61 cm
na blejtramie papierowa nalepka z opisem pracy w języku niemieckim

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 206 - 3 847 EUR
3 387 - 4 064 USD

14 000 zł
2 992 EUR
3 161 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.