39. Aleksander Kobzdej - Kompozycja, 1959

    Lech Kunka
    - Kopozycja, 1949,

    Jan Lebenstein
    - Poulpe I, 1979,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 13.10.2020, poz. 38
Paryż, kolekcja prywatna
własność artysty

Nr katalogowy: 39

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Kompozycja, 1959

olej, płótno / 81 x 60 cm
sygn. na odwrociu: Aleksander Kobzdej 1959

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
7 479 - 9 616 EUR
7 901 - 10 159 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 31 maja 2022

31 maja o godz. 19.00

16 maja - 31 maja 2022 r.