26. Vladimir Naiditch - Autoportret ze sztalugą

    Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki)
    - Odpoczynek,

    Jan Szancenbach
    - Sad pod Krakowem, lata 80. XX w.,

Nr katalogowy: 26

Vladimir Naiditch (1903 - 1980)
Autoportret ze sztalugą

olej, płyta / 73 x 91,5 cm
sygn. l. d.: V. Naiditch
na odwrociu pieczątka z Galerii Drouart i strony z katalogu dotyczące artysty oraz stara nalepka wystawowa L. Helvig, druga nieczytelena nalepka i nalepka z Domu Aukcjnego Aguttes

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 554 - 3 192 EUR
2 621 - 3 276 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.