36. Adam Styka - U wodopoju (Scena arabska)

    Mojżesz Kisling
    - Pejzaż z Prowansji, 1917,

    Jakub (Jacques) Zucker
    - W parku,

Proweniencja

Nr katalogowy: 36

Adam Styka (1890 - 1959)
U wodopoju (Scena arabska)

olej, płótno / 80 x 100 cm
sygn. l. d.: Adam Styka

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
17 022 - 21 277 EUR
17 468 - 21 835 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.