48. Andrzej Krajewski - Tańcząca para

    Zofia Stryjeńska
    - Śmigus, z cyklu Obrzędy polskie,

Nr katalogowy: 48

Andrzej Krajewski (1933 - 2018)
Tańcząca para

litografia barwna, papier / 68,5 89,5 cm
sygn. p. d.: de Krayewski
ed. 200/350

Cena wywoławcza:
2 000 zł
431 EUR
449 USD

Estymacja:
3 000 - 4 000 zł ●
646 - 861 EUR
673 - 897 USD

Aukcja Online

Początek: 14 czerwca godz. 14.00
Koniec: 23 czerwca godz. 14.00

Licytuj samodzielnie online lub
skontaktuj się z nami: