53. Emil Krcha - Ulica w Krzemieńcu, ok. 1935

    Emil Krcha
    - Białe róże, 1942,

    Jan Rubczak
    - Kwitnąca jabłoń, 1918,

Proweniencja

Nr katalogowy: 53

Emil Krcha (1894 - 1972)
Ulica w Krzemieńcu, ok. 1935

olej, tektura / 43 x 33 cm
sygn. p. d.: Krcha, na odwrociu powtórzona sygnatura Krcha, poniżej odręczny napis: Emil Krcha / Ulica w Krzemieńcu / Kraków, ul. Czysta 8 II p.

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 093 - 4 124 EUR
3 019 - 4 025 USD

14 000 zł
2 887 EUR
2 817 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.