76. Władysław Jackiewicz - Obraz V, 1972

    Helena Zaremba-Cybisowa
    - Jasny bukiet, 1975,

    Judyta Sobel
    - Kompozycja z lustrem, 1963,

Nr katalogowy: 76

Władysław Jackiewicz (1924 - 2016)
Obraz V, 1972

olej, płótno / 150 x 130 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz 72
na blejtramie opisany: W. JACKIEWICZ OBRAZ V/1972

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
6 186 - 7 217 EUR
6 037 - 7 043 USD

35 000 zł
7 217 EUR
7 043 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.