35. Jerzy Rupniewski - Wnętrze gabinetu, 1943

    Władysław Lam
    - Portret mężczyzny w czerwonej muszce,

    Menno Simon Jacobus van Meeteren Brouwer
    - U notariusza,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja instytucjonalna

Nr katalogowy: 35

Jerzy Rupniewski (1888 - 1950)
Wnętrze gabinetu, 1943

akwarela, gwasz, tektura / 69 X 89,5 cm
sygn. d. śr.: I. RUPNIEWSKI / LWÓW 43.

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 527 - 3 158 EUR
2 673 - 3 341 USD

10 000 zł
2 106 EUR
2 228 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023

wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00

24 lutego - 14 marca 2023 r.