43. Zygmunt Menkes - Kwiaty
Proweniencja
Wrocław, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 43
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kwiaty
olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. p. d.: Menkes
- Estymacja:
45 000 - 60 000 zł ●
9 474 - 12 632 EUR
10 023 - 13 364 USD
45 000 zł
9 474 EUR
10 023 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023
wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00
24 lutego - 14 marca 2023 r.