100. Marcin Jasik - Bez tytułu, 2021

    Paweł Kałużyński
    - Tu jestem, 2022,

Warszawa, Fundacja Stefana Gierowskiego, Od "abstrakcji" do abstrakcji, 15 maja – 17 lipca 2022.
Ostrawa, Milan Dobes Muzeum, Bezpośrednie relacje, 14 października 2021 - 6 stycznia 2022.

Marcin Jasik [katalog wystawy], Milan Dobeš Muzeum, Ostrawa 2021, s. 34.

Nr katalogowy: 100

Marcin Jasik (1990)
Bez tytułu, 2021

akryl, spray, pastel, płótno / 170 x 130 cm
sygn. na odwrociu: Marcin Jasik / 2021

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 158 - 4 211 EUR
3 341 - 4 455 USD

25 000 zł
5 264 EUR
5 568 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023

wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00

24 lutego - 14 marca 2023 r.