10. Michał Misiak - Bez tytułu 4/12

    Maurycy Gomulicki
    - Minimal Fetish, 2010

    Aleksander Roszkowski
    - Czerwone Zaćmienie, 2013

Nr katalogowy: 10

Michał Misiak (1973)
Bez tytułu 4/12, 2012

olej, płótno / 120 x 120 cm
sygn. monogramem na odwrocie oraz opisany: MICHAŁ MISIAK 2012 „BEZ TYTUŁU 4/2012” 120 X 120 CM OLEJ

Cena wywoławcza:
6 000 PLN

Estymacja:
8 000 - 9 000 PLN

8 200 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00