12. Beata Murawska - Wiosenny "Prezent"

    Aleksander Roszkowski
    - Czerwone Zaćmienie, 2013

    Agata Bogacka
    - Uśmiechy 5, 2008

(ur. 1963 r.) studiowała na warszawskiej ASP. na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Gierowskiego. Dyplom z wyróżnieniem zrealizwała na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Gerowskiego w 1988 r., a aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. H. Chrostowskiej. Autorka wystaw indywidualnych m.in. Galerii Dziekanka, Warszawa; Galerii Piotra Nowickiego, Warszawa; Galerii Pryzmat, Kraków; Galerii Fabriken, Szwecja; Galerii ART, Warszawa; Galerii Espece Degre Art, Luxemburg, Galerii Rathhaus-Neue Wulsmdorf, Niemcy; Galerii East Art, Berlin; Galeria A. i J. Iwaszkiewiczów, Stawisko; Galerii Karowa, Warszawa; Galerii Avec-Bordeaux, Francja; Galerii Promocyjnej, Warszawa; Galerie de Zon,Lisse, Holandia. W latach 2010 i 2012 prezentowała swoje prace w Polskiej Radzie Biznesu w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Jej prace znajduja się w zbiorach prywatnych znajdują się m.in. w Polsce, Francji, Holandii, Hong-Kongu, Niemczech, Szwecji, Danii, USA, Kanadzie, Korei Pd., Austrii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii.

Nr katalogowy: 12

Beata Murawska (1963)
Wiosenny "Prezent", 2015

olej, płótno / 120 x 140 cm
opisany na odwrocie: Beata Murawska 2015 r. Wiosenny „prezent”

Cena wywoławcza:
2 500 PLN

Estymacja:
3 000 - 4 000 PLN

3 000 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00