24. Paweł Szanajca - Sous les toits Paris

    Łukasz Patelczyk
    - Melancholia, 2013

    Rafał Borcz
    - Olchowiec, 2013

(ur. 1962 r.) malarz, fotograf, muzyk. W latach 80. i 90. współtworzył m.in. takie formacje muzyczne jak Kult czy Izrael. Jako malarz poszukuje własnego języka w dialogu syntetycznych form, sięgając do malarskiej tradycji polskiej awangardy. Wystawiał w Warszawie, Krakowie, Sztokholmie i Wilnie.

Nr katalogowy: 24

Paweł Szanajca (1962)
Sous les toits Paris, 2008

olej, płótno / 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: SZ/NAJ/CA okładka płyty gramofonowej 1962 31.01.08 raj utracony XI

Cena wywoławcza:
3 500 PLN

Estymacja:
4 000 - 7 000

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00